Yaklaşan oyun indirimleri ( Epic Games )

Epic Games'de hangi oyun ücretsiz ?

Epic Games'de hangi oyunlar indirimde ?

50 TL Bütçem var hangi oyunu almalıyım ( Epic Games ) ?

hydra hydra (3812)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Epic Games'de hangi oyun ücretsiz ?

    Şuan HUE diye oyun ücretsiz, kayda değer oyun olarak Killing Floor 2 var, gerçekten muazzam bir oyun, ücretsiz veriyorlar Steam'de ki fiyatı 16 TL

    Hue : 09 Temmuz saat 18:00'a kadar.
    Killing Floor 2 : 09 Temmuz - 16 Temmuz arası ücretsiz.
    Lifeless Planet: Premier Edition : 09 Temmuz - 16 Temmuz arası ücretsiz.
    The Escapists 2 : 09 Temmuz - 16 Temmuz arası ücretsiz.

    Epic Games'de hangi oyunlar indirimde ?

    Epic Games'in dağıttığı ücretsiz GTA5'lerden aldıysanız elinizde 60 TL'lik indirim kuponu var demektir, bu kuponla 90 TL üzeri oyunlarda 60 TL indirim sağlıyor. Mesela CONTROL oyunu 99 TL, 60 TL'lik indirim kuponuyla oyun 39 TL'ye geliyor.

    Ayrıca Far Cry 5 Gold edition'u bu indirim kuponuyla beraber 31 TL'ye getirebiliyorsunuz. Sadece FC5 değil, FC5 gold edition sürümünde Far Cry 3'de var, yani Far Cry 5 + Far Cry 3 31 TL, inanılmaz bir fiyat. Hemen alacağım!

    Bunlara ek olarak Ark Survival Evolved de 15 TL, Epic Games bunu ücretsiz yapmıştı ancak alamayanlar üzülmesin 15 TL gibi ufaka bir fiyata satın alabilirsiniz.

    Bunlar alınabilecek oyunlar dı, tüm oyunlara göz atmak isterseniz;

    hydra hydra (3812)