Windows 11 Ayarlar açılmıyor

Selam herkese.

Win11 kullanıyorum uzun zamandır windows ayarlara giriş yapamıyorum. Başka bir kullanıcı oluşturduğumda yeni oluşturduğum kullanıcı ayarlara girebiliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim . sfc scan falan youtubeda gördüğüm çözümler işe yaramıyor.

nnser nnser (16)
1 hafta önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows ve R tuşlarına basın.

    Açılan çalıştır penceresine ms-settings: yazın ve enter tuşuna basın. Ayarlar karşınıza geliyor mu?

    Ayrıca çalıştıra Winver yazar mısın? Sürüm ve Derleme numarası gelecek bunları paylaşır mısın?

    alattin alattin (17014)
    1 hafta önce cevaplandı