Windows 8 için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı

Windows 8 için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımları
Windows 8'de sorunsuz çalışan, ev kullanıcıları için ideal, windows 8 uyumlu ücretsiz antivirüs yazılımları nelerdir?

hakan hakan (15394)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows 8 için en iyi 5  ücretsiz antivirüs yazılımı:

    Aşağıdaki listede gerçek zamanlı koruması olan antivirüs programları değerlendirmeye alunmıştır. Gerçek zamanlı koruma sağlamayan ücretsiz antivirüs ve anti-malware programları listeye alınmamıştır.

    1. avast! Free Antivirus

    2. AVG Anti-Virus Free 2015

    3. Avira Free AntiVirus 2015

    4. Bitdefender Antivirus Free Edition

    5. Comodo Antivirus

    hakan hakan (15394)
    10 yıl önce cevaplandı

      Emsisoft kullanıyorum memnunum.Bence oda bu listeye girmeliydi.Bir sorayım dedim uzmanım net emsisoft hakkında ne düşünüyor ?

      sezar sezar (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Emsisoft anti-malware bizim de beğendiğimiz uygulamalardan biri. Fakat ücretsiz sürümü gerçek zamanlı koruma sağlamıyor. Bu sebepten Malwarebytes anti-malware gibi o da listede yok. hakan 8 yıl önce